Dna moczanowa (podagra)- przyczyny choroby i leczenie urządzeniem VITAFON

VITAFON

Terapia wibroakustyczna urządzeniem VITAFON pozwala chorym na dnę moczanową (podagrę) poprawić swój komfort życia ponieważ działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie , ale przede wszystkim umożliwia stopniowe usuwanie przyczyn choroby dając szansę na skuteczne wyleczenie.

Podagra - choroba, związana z zakłóceniami metabolizmu kwasu moczowego w organizmie. Nadmiar tego kwasu i jego soli (moczanów) przenika do układu krwionośnego i może odkładać się w skórze, chrząstkach i na stawach. Prowadzi to do rozwoju skazy moczanowej, a w nerkach - do powstawania kamieni. Zazwyczaj w leczeniu stosowane są preparaty farmakologiczne, powodujące wyprowadzenie (usunięcie) z organizmu kwasu moczowego lub hamujące tempo powstawania moczanów

Działanie VITAFONu na obszar nerek przyspieszenia odprowadzania kwasu moczowego z organizmu usuwając tym samym przyczynę choroby.

Terapia wibroakustyczna obszaru nerek pozwala na poprawę ich funkcjonowania. Szereg badań medycznych udowodnił, że sprzyja ona wzrostowi poziomu odprowadzanego przez nerki kwasu moczowego. Zaletą tej metody jest możliwość przeprowadzania regularnych zabiegów w warunkach domowych, przez samego użytkownika.

W trakcie terapii poddajemy zabiegowi nie tylko obszar nerek, ale również obszar chorego stawu aby działać przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

Schemat fonowania podagry:

VITAFON

Czas trwania terapii zależy od stanu zaawansowania choroby.

Regularne stosowanie zapobiegać będzie bolesnym atakom choroby, a kontynuując zabiegi wyleczymy samą chorobę.

Po zakończeniu procesu leczenia warto wykonywać terapię wibroakustyczną VITAFONEM na nerki profilaktycznie aby nie dopuścić ponowanie do rozwoju choroby.

Proponujemy Państwu sprzęt medyczny posiadający certyfikat europejski CE oraz badania kliniczne.

Gwarantujemy skuteczne leczenie! Lecz się według wskazań systematycznie przez kolejnych 6 tygodni. Jeżeli uznasz, że nie ma żadnej poprawy możesz oddać sprzęt, a my zwrócimy Ci pieniądze!

Zamów VITAFON:-->>

Opinie i certyfikaty:-->>